@laacz tvītu arhīvs

Sakarā ar to, ka Twitter ir slēdzis bezmaksas piekļuves savam API, šis projekts var tikt uzskatīts par mirušu sākot ar 2023. gada 15. jūniju.

@mrserge @laacz Aww, atceros, ka cienījamā redakcija par šo rakstīja jau pusotru gadu atpakaļ (ss linki nav unikāli, tāpēc tvītā uz tiem var nespiest). Divi šādi tirgojās it kā Ogrē, cenas diemžēl precīzi neatceros, lai gan hz kāpēc liekas ap 10-12k. https://twitter.com/Reinis_Me/status/1443928585652289538

@GirtsS @normis https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/electric-cars/bpdcjk.html https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/electric-cars/cxndkn.html https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/electric-cars/bnncdb.html Rekur kkas ļoti lēnām sāk kustēties. Likās, ka problēma ir sertifikācijā, bet izrādās, ka tomēr ne. Tad vēl paliek LV auto pircēju tizlais konservatīvisms - manuāli, dīzelīti, universālīti spaiņa krāsā.

@laacz Svēršanas moments (t.i. skatīšanās uz to, cik vilcēja ražotājs ir atļāvis vilkt) LV iestājas tikai tad, ja piekabes pilnā masa ir virs 750Kg. Un absolūtajam vairākumam bezbremžu piekabju šī pilnā masa tik arī ir. Bet nu mums jau vairs nav policijas, tā kā viss chill. :)