@laacz tvītu arhīvs

Šeit tu vari apskatīt to, kas ir bijis karsts tviterī pēdējās nedēļas laikā, un vai neesi kaut ko svarīgu, kur pielikt savu balsi kopējam labumam, palaidis garām. Var nesaturēt visu tviteri, bet es elšu, pūšu un pūlos.

Kristīne
@vardotaja uzrakstīja

Kādi ir bijuši specifiskākie iemesli, kāpēc jūs esat noairējuši iespēju veidot attiecības ar kādu konkrētu personu? Skaidrs, ka reizēm vnk nav kopējās sajūtas, bet reizēm ir viens konkrēts pagrieziena punkts, kur viss arī beidzas (varbūt pat nesācies).

curiha
@curiha citēja

Šī ir absolūti nepieņemama iejaukšanās mākslā. https://twitter.com/miglaanz/status/1596849157041709056

Sabīne Apine
@sablzz uzrakstīja

Sveiciens grūtajos laikos! Rīgas Valsts 2.ģimnāzijas skolēnu padome izmisīgi meklē jebkādus sponsorus Ziemassvētku ballei 22.decembrī, bet uz epastiem neviens neatbild. Jums nav kāds zināms feins uzņēmums, kurš būtu gatavs sniegt savus pakalpojumus par simbolisku pateicību?

Šī saruna, lai arī amizanti izklaidējoša, uzdzen depresiju. Labāk pastāstiet par klikšķiem - konkrētiem brīžiem, kad sapratāt, ka jā, būs (un ir!). Nu, par tiem pozitīvajiem slēdzīšiem! Mums visiem vajag arī drusku cerības, ja! :D https://twitter.com/vardotaja/status/1598040318045458433

Kristīne
@vardotaja uzrakstīja

Kādi ir bijuši specifiskākie iemesli, kāpēc jūs esat noairējuši iespēju veidot attiecības ar kādu konkrētu personu? Skaidrs, ka reizēm vnk nav kopējās sajūtas, bet reizēm ir viens konkrēts pagrieziena punkts, kur viss arī beidzas (varbūt pat nesācies).

Es ceru, ka šodienas epizode, ar saslimušu trīsgadnieku rokās lasot pa aptiekām vajadzīgās zāles, man stāvēs acu priekšā, kad nākamreiz došos uz CSDD izkrist braukšanā, un es vienkārši ņemšu un nolikšu. Vai jums ir kādi iedvesomjoši tiesību stāsti par nepadošanos un izdošanos?

Kse
@and_kse uzrakstīja

Misija: ziemas zābaki. Prasības: ērti, forma pielāgota pēdas pirkstiem, nelaiž cauri ūdeni, silti, viegli, lai nav sajūta, ka staipi akmeņus uz kājām. Lai mierīgi var noiet kilometriņus un nečīkstēt. Smukums: vienalga. Aicinājums: lūdzu iesakiet kaut ko!

Retā reize, kad jāpiekrīt Daugavpils domei. Esmu vienmēr aizstāvējis vārda un izteiksnes brīvību, bet šī ir klaja ņirgāšanās par cilvēkiem svarīgiem kristīgiem simboliem un pašvaldības iestādē tam nav jānotiek Privātās telpās, darat, ko gribat. https://twitter.com/miglaanz/status/1596849157041709056

TV spēlē "V.I.P." skolotājs, kurš pasniedz ģeogrāfiju, nezina Apvienoto Arābu Emirātu galvaspilsētu. Lūk, tā ir tā problēma - mēs gatavojam tos jaunos un foršos skolotājus, universālos karavīrus dažādiem priekšmetiem. Bet tas zināšanu pamatīgums tā vienkārši pāris gados neatnāk.

Es vienmēr aizstāvēšu mākslu un tās brīvību. Aizstāvēšu, kad to aplej aktīvisti, kā arī aizstāvēšu, kad to grib kancelēt. Pat darbus, kas man nepatīk. Tev ir visas tiesības kādu darbu nosaukt par sūdu, bet ļaut Daugavpils domniekiem un ticīgo jūtām kaut ko aizvākt…

Marta
@decembrii uzrakstīja

Esmu uz 90% pārliecināta, ka nevēlos vīru dzemdībās. Neuzskatu, ka viņš mani spēs vajadzīgajā brīdī atbalstīt un dot to miera sajūtu un stipro plecu, par ko visi runā. Nevēlos, lai ar savu stresošanu iedzen mani vēl lielākā stresā.