Diezgan pasīvi agresīvs wordings, godīgi sakot.
Sakarā ar to, ka Twitter ir slēdzis bezmaksas piekļuves savam API, šis projekts var tikt uzskatīts par mirušu sākot ar 2023. gada 15. jūniju.
Šis ir tvitera pavediens. No senākā uz svaigāko. Tvītu skaits: 13
Diezgan pasīvi agresīvs wordings, godīgi sakot.
@laacz Jā, jo banka zaudē % un iespēju tikt pie īpašuma, ja Tev būs slikti ar finansēm.
@laacz ‘Wordings’ ta wordings, bet, ja būtu pieslēdzies UX, tad “NĒ” būtu apmainīts vietām un krāsām ar “JĀ”.
@laacz WTF
@laacz Kā uz to skatās, "neatgriezeniski" var izklausīties diezgan pozitīvi, ja ir bijusi liela vēlme tikt ārā no jūga
@laacz nu, man šķiet labāks vārdojums būtu "Vai vēlaties neatgriezeniski atbrīvoties no zviedru kakla kungu važām?"
@laacz Jā, te derētu kaut kas pozitīvāks : gribi būt laimīgs - spied jā. Tikai retajam ir šāda iespēja, izmanto to un spied jā. Aizmirsti par bažām un spied jā. Gribi sākt krāt pirmajam Bentley, spied jā. Bija nebija, spied jā. Tu būsi mans vergs, spied nē!
@laacz UX to deve par slikto praksi. tam ir ari vards - confirmshaming.
@laacz Gan jau bankai ir pieredze ar tiem, kas vispirms ar plašu žestu atdod visu naudu, lai nodzēstu kredītu, tad apķeras, ka slikti rēķinājuši un tagad kaut kam nepietiek, un mēģina izdiedelēt no bankas uz vecā kredīta noteikumiem, lai kādu drusciņu tomēr iedod :D
@laacz Swedbanka :))
@tjigra Man šķiet, ka psiholoģiski atdot lielu naudu tagad ir daudz grūtāk, nekā mazu naudu ik mēnesi 5 gadus. Nedomāju, ka daudzi priekšlaicīgi sedz savus īstermiņa (līdz pieciem gadiem) aizņēmumus.
@laacz @SwedbankLatvija slikta UX prakse ir diezgan raksturīga. Gadiem ir tracinājis šis paziņojums - vienmēr papildus jālasa tas teikums, lai saprastu ko pogas Jā/Nē nozīmē konkrētajā situācijā. Pogas būtu jāsauc īstajos vārdos, piemēram, “Turpināt” būtu tā kā pašsaprotams.