@laacz tvītu arhīvs

Sakarā ar to, ka Twitter ir slēdzis bezmaksas piekļuves savam API, šis projekts var tikt uzskatīts par mirušu sākot ar 2023. gada 15. jūniju.

Kaspars Foigts
@laacz uzrakstīja

Nepopulārs viedoklis. Kažoku padarīšana par ienīstu preci draud iznīcināt grauzējus. Lidvāveres, šķiet, mums jau vispār vairs nav. Un vainot varot caunas, kuras nevienam vairs nav vajadzīgas, un ir savairojušās.

GinC
@gincm atbildēja

@Antuanete @laacz Caunas ir vienīgās,kam vēl turas cenas, tās medī priekš ādām. Ar lamatām protams. Bebrus medī tikai, kad LVM un citi platību īpašnieki trako, tas ir baigs čakars pret niecīgu guvumu. Vajadzētu medīt amerikas ūdeles, bet tas ar ir sarežģīti pret 0 ieguvumu, tik putniem labi.

GinC
@gincm atbildēja

@Antuanete @laacz Tik caunas medī dēļ ādām. No pārējiem kažokzvēriem - tikai bebrus, reāli postījumu kontrolei, ne dēļ ādas. Lapsas ne dēļ ādām, bet lai neapkož stirnas un zaķus. Zaķus speciāli nemeklē praktiski neviens. Jenotsuņus - nezinu dēļ kā, ja gadās. Āpši visiem patīk, lai iet.

GinC
@gincm atbildēja

@Antuanete @laacz Nu, esošā histērija nodrošina iespēju tikt aplietai ar krāsu arī bebra kažokā :( Tas ne kas, ka tas iegūts sargājot no sagraušanas ugunsdzēsības dīķi vai ko citu. Man ir 20l spainis ar bebrādām ko nevedīšu ģērēt, jo nezinu kam izmantot. Nāksies izmest. Lai sieva iet plastmasā :(