@laacz tvītu arhīvs

Sakarā ar to, ka Twitter ir slēdzis bezmaksas piekļuves savam API, šis projekts var tikt uzskatīts par mirušu sākot ar 2023. gada 15. jūniju.

Kaspars Foigts
@laacz uzrakstīja

Dievīgi. Esmu beidzot ticis pārējo Itella upuru pulciņā:) Itella/Posti atsūta īsziņu, ka šodien būs paka no 14:00 līdz 17:00. Pēc astoņiem vakarā kurjers ir atzīmējis kā ‘mēģināts piegādāt’, kas ir salti meli.

@laacz Man tā bija nesen ar Itellu - tas nozīmē, ka kurjers vienkārši…nepaspēja. Mana paka pēc tam vēl nogulēja noliktavā 5 dienas un beigās vajadzēja pašai braukt satikt kurjeru pie attāla lielveikala, kur viņš dalīja tās pakas. Pa to laiku jau sen būtu varējis izvadāt. Riebjas Itella

@laacz Pirms svētkiem vnmr saņēmu sms, ka paka ceļā un varu mainīt uz piegādi pakomātā. Ap svētku laiku šī opcija pazuda, pirmo reizi, kad piegādāja negaidot (vakarā pēc 18iem), pajautāju, kā tā. Teica, ka vnmr varu kurjeram zvanot pārvirzīt uz pakomātu vai citu saskaņot laiku.

@laacz Man šonedēļ bija perfekta Itellas piegāde. Iepriekšējā vakarā atsūtīja ziņu, man nācās atzvanīt, un pateikt, ka nebūšu mājās. Vienojāmies par piegādi nākamajā dienā. 2 min pirms kurjera ierašanās saņēmu zvanu , pēc 2 min- sūtījumu. Vislabākās atsauksmes.

@laacz Man par 2 pakām, katrai cits nosūtītājs, arī izsekošanas info uzrādīja 'saskaņots cits piegādes laiks'. Man nezvanīja. Laikus uzķēru, CS atvainojās, bet nāk.dienā abas pakas atstāja citas pilsētas DUS. CS viņiem laipns, bet bezjēdzīgs. Tgd viena paka atpakaļ DE, otru gaidu.