OpenAI chatbot is huge leap for the mankind, but a small step for million monkeys.
Sakarā ar to, ka Twitter ir slēdzis bezmaksas piekļuves savam API, šis projekts var tikt uzskatīts par mirušu sākot ar 2023. gada 15. jūniju.
Šis ir tvitera pavediens. No senākā uz svaigāko. Tvītu skaits: 7
OpenAI chatbot is huge leap for the mankind, but a small step for million monkeys.
@laacz Kāds ir tavs izglītotais viedoklis par to? Vai šis čalis ir pārāk aizrāvies? https://youtu.be/I9B8pPaQRfY
@EdgKu Pirmām kārtām - šis čalis ir pārāk aizrāvies. Otrām kārtām - GPT ir valodu modelis, tam nav izpratnes (tāpat kā, protams, arī citiem - copilot, codex, blackbox, u.c.). Attiecīgi, tas var ieteikt lietas, kas ir vispārzināmas un vispārpieņemtas.
@EdgKu Atveros, ka statistiskie čatboti, kurus taisījām deviņdesmito beigās IRCā, pie pietiekami liela teksta korpusa varēja diezgan labi izāzēt cilvēkus ar savu inteliģenci. Šis ir tas pats, tikai daudz augstākas raudzes :)
@EdgKu Nu un beigu beigās teikšu Artūra C. Klārka vārdiem: "any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic".
@laacz Spekulēšu un teikšu, ka šis varētu būt google killeris kaut kādā segmentā. Bet tajā pašā laikā radīs veselu profesiju kalnu, kas uz šo paļausies. Aktuāls ir jautājums, vai tie, kuru zināšanas ir dziļākas un aptverošākas par AI atbildēm būs pieprasīti problēmu risinātāji.
@JazepsPoskus Strīdīgi. Šie modeļi ir ļoti lielā mērā pakļauti tā dēvētajām "halucinācijām". Tie ir naski uz neeksistējošu lietu izdomāšanu. Klasisks piemērs ir triviāls neironu tīkls, kuru tu apmāci atpazīt bildīti ar 1, 2, 3... 0. Tas par katru cenu arī kaķa attēlu klasificēs par ciparu.