@laacz tvītu arhīvs

Sakarā ar to, ka Twitter ir slēdzis bezmaksas piekļuves savam API, šis projekts var tikt uzskatīts par mirušu sākot ar 2023. gada 15. jūniju.

Kaspars Foigts
@laacz uzrakstīja

Meitai (sporto četras reizes nedēļā, 3h katru reizi), sportā 1.5km krosa ieskaitē ielika deviņi, nevis desmit. Vienu balli noņēma par attieksmi. Viņa, skrienot, skatījās telefonā un ar austiņām Netflix. :)

@laacz Man reiz ielika “mūzikā” 3 balles - par attieksmi, kaut mācījos mūzikas skolas kora nodaļā 5x nedēļā, jo es atteicos iet uz skolas kori un atteicos lietot jo,le,mi. Jā, bija pārrunas ar maniem vecākiem, bet man bija vienalga, jo zināju, ka atzīme tāpat nemainīs manu lēmumu.

@UldisVarnevichs @icite @laacz @IZM_gov_lv Nelikt atzīmes par to, kas nav mācīts. https://twitter.com/Aivarelli/status/1580265894311124992?s=20&t=Yz2QnGo5ZfpGkZ2CSQaixA

@laacz Jauniešu sporta 2 galvenie uzdevumi: veselība un disciplīna. Mani skolā līdzīgi disciplinēja, nostrādāja. Brālis dabūja 2 par vasketbola vingrinājumu, jo noslēdza ar danku, nevis metienu no apakšas, kā kā bija norādīts, arī vērtīgu mācību dabūja🤷‍♂️ jābeidz šo bērnu visatļautību!

@laacz 198x .gads. Fizkultūra. Jāmet granāta. Kā metu, tā sporta skolotājam pa roku(fiz ruks, ru tunājošs). Sp skolotājam divi pirksti lauzti. Kan 5(5 ballu sistema), tikai lai nemetu vēlreiz. Satiku viņu uz ielas pirms 15 gadiem. Privet, Karlova(mans uzvārds bijušais) ubijca:)