@laacz tvītu arhīvs

Manuprāt, ir jāuzsāk akcija - #izglābvalsti, pastāsti par ko Tu balsosi un kāpēc? Pārāk liela uzmanība ir stulbeņiem, kas var mazināt vēlēšanu aktivitāti. Es plānoju balsto par JV dēļ Kariņa spējas izveidot koalīciju un Rinkēviča komunikācijas stila.

@ulmens1 Bet nu tas tā, jo, un šis daudziem dmžl nepielec, mēs balsojam par teorētisku virzienu, jo nekad nebūs tā, ka partijas programmu varēs īstenot pilnībā, vienmēr būs koalicījā jāvienojas n shit. Attiecīgi pārāk iespringt un meklēt kur piesieties nav jēgas. Svarīgā nobalsot vispār.

@ulmens1 T.i. es domāju, ka ja JV būs koalīcjā (nav iemesla nebūt), ārlietas viņiem paliks. Ja gribam arī JV premjeru, arī nav obligāta JV uzvara, jo iepriekšējās vēlēšanā viņi bija mazākā koalīcijas frakcija, un redz kā sanāca. :D Attiecīgi par viņu likteni man bažu nav.

@ulmens1 JV - par prasmi vadīt valsti arī kritiskās situācijās. Konservatīvie arī der, jo izpilda solīto un tāpat, kā JV rēķinās ar starptautiskajām tendencēm, kas gan neattiecas uz jaunajiem, pēkšņi radušamies apstākļiem, kad nācās šur tur piekāpties sakarā ar krīzes situācijām.

@Reinis_Me @ulmens1 https://twitter.com/selmuushh/status/1555552596831649792?s=21&t=4ALE8rVyq-m-CDZ-rYSi9A