@laacz tvītu arhīvs

Sakarā ar to, ka Twitter ir slēdzis bezmaksas piekļuves savam API, šis projekts var tikt uzskatīts par mirušu sākot ar 2023. gada 15. jūniju.

Kaspars Foigts
@laacz uzrakstīja

Vakar Ukrainas pasts laida klajā pastmarku. Un, ticiet vai ne, tieši vakar tika sekmīgi torpedēts tieši tas attēlā redzamais krievu kuģis, kurš pašā kara sākumā tika pasūtīts на хуй. Domāju, ka jākaļ dzelzs, kamēr karsta, un pastmarku sērija jāpapildina. Ja nu tā nav sakritība?

@laacz Tad savukārt info par to ka nogrima 1h laikā neiet kopā, jo UA TV tiešraide deva apdeitus katras 5 min,skatījos no kādiem 4:00 - 8:00, precīzi cikos pateica ka noslīka nepiefiksēju-bet nu man vienalga prieks - kāda starpība vakar vai šodien galvenais ka norādīto maršrutu atrada!

@laacz No šī: https://twitter.com/akoz33/status/1514531519368421377?s=20&t=C3AYr2j0LFWjjlJdLwFyfA “S.O.S. signal was sent at 1.05 a.m. According to Turkish data, after an hour the ship turned onto the left side and lost electric power. It sank at 3 a.m. 55 sailors were rescued by a Turkish ship. Laikam,tomēr šodien, galvenais, protams-noslīka!

News from Defense-Industrial Complex of Ukrainee YouTue channel: “S.O.S. signal was sent at 1.05 a.m. According to Turkish data, after an hour the ship turned onto the left side and lost electric power. It sank at 3 a.m. 55 sailors were rescued by a Turkish ship.