Go ir mīlīga un jancīga valoda. Pie Rust vēl atgriezīšos pēc dažiem mēnešiem, bet Go kaut kā atrada vietiņu instrumentu somā uzreiz.
Sakarā ar to, ka Twitter ir slēdzis bezmaksas piekļuves savam API, šis projekts var tikt uzskatīts par mirušu sākot ar 2023. gada 15. jūniju.
Šis ir tvitera pavediens. No senākā uz svaigāko. Tvītu skaits: 10
Go ir mīlīga un jancīga valoda. Pie Rust vēl atgriezīšos pēc dažiem mēnešiem, bet Go kaut kā atrada vietiņu instrumentu somā uzreiz.
@laacz Kā izpaužas jancīgs iekš Go?
@dukalski Ačgārnais polimorfisms caur interfeisiem, kļūdu apstrāde, noklusētās vērtības neinicializetiem mainīgajiem, range operators, utt
@dukalski Un copy by value komplektā ar reference types.
@laacz Man Go patīk tā vienkāršuma dēļ, ir nedaudz ekspresīvāks kā pierasts ikdienas Ruby vai agrāk Python, bet visu uzreiz vieglāk saprast. Patīk ka lietām ir pārsvarā viens veids, nevis 8.
@gacha Kā lai saka... līdz ar dženerikiem iekš 1.18 viss kļūst nedaudz sarežģītāk, jo slaisi var saturēt dažādus tipus. Arī maps var būt ar dažādu tipu kejiem un vērtībām.
@laacz Es par tiem palasīju un nospriedu, ka pagaidām nelietošu. Kautgan tavā piemērā vēl ir ok, redzēju briesmīgākus, kas jau pēc Objective-C izskatās.
@gacha Generics jālieto uzmanīgi. Bet, ja palieto, tad nav nekā sarežģīta. Jāpierod.
@laacz @dukalski Nav par pašu valodu, bet (1) visaptveroša standarta bibliotēka, ir liela iespēja dabūt gatavu to, ko vajag, bez ārējiem dependencies; (2) statiskā kompilācija, viegli to izdarīt arī ar ārējām C bibliotēkām, var tikt pie ļoti maziem Docker images (`FROM scratch`)
@mbarinskis @dukalski Jā, arī šis.