Laikam laiks sākt dobes apdzīvot atkal. 1cm acs siets uz rāmja, rudenī sarakta un kaudzē sakrauta melnzeme (blakus pļava, būs ko ravēt vienīgais), un aidā.
Sakarā ar to, ka Twitter ir slēdzis bezmaksas piekļuves savam API, šis projekts var tikt uzskatīts par mirušu sākot ar 2023. gada 15. jūniju.
Šis ir tvitera pavediens. No senākā uz svaigāko. Tvītu skaits: 14
Laikam laiks sākt dobes apdzīvot atkal. 1cm acs siets uz rāmja, rudenī sarakta un kaudzē sakrauta melnzeme (blakus pļava, būs ko ravēt vienīgais), un aidā.
@laacz Laistīšanas sistēmu pieliki?
@laacz Laistīšana sweet
@mrserge Šī ir pilināšana. Bet jā - ir pa visu teritoriju. Gan kapilārā, gan parastā.
@eerms Man pietika pagājušogad manuāli laistīt, kamēr vēl nebija kapilārā. Tagad automātika un miers.
@laacz Diy vai pirktā?
@eerms Pirkts kontrolieris.
@laacz un tad stādīšana starp trubām vai arī plāno aprakt?
@mrserge Viņas jāatstāj augšpusē. Tās caurules ir lokanas. Var sastumt kā vajag.
@laacz Esmu "ielipis" uz siltumnīcu. Ierīkot laistīšanu varētu būt mierinājums. Varb vari padalīties ar īso kursu? Kapilārā ir shtelle kas jāskatas? Viena truba ierakta vai tās ar zirnekļu kājām? Kontrolieris = on/off padot spiedienu noteiktā laikā/humid vai kkāds gudrāks krāns? Plds!!!
@austrisv Manā gadījumā tā ir viena caurule (speciāla, to vajag nopirkt, jo pašam precīzi sacaurumot neizdosies un arī ātri izbeigsies), kura caur elektromagnētisko vārstu verās vaļā ciet noteiktos laikos, izņemot gadījumus, ja prognozē ir lietus vai mitruma devējs rāda, ka tas ir bijis.
@austrisv Pie kam, siltumnīcai svarīgi ne tik mitrums, cik vēdināšana. Tam gan var atrast pilnus internetus ar risinājumiem un algoritmiem.
@laacz Perforētā membrāna otrādi jāliek.
@energodata Es zinu.