Vai vakcinēšanās organizēšanu nevajag uzticēt tiem, kas organizēja Baltijas ceļu?
Sakarā ar to, ka Twitter ir slēdzis bezmaksas piekļuves savam API, šis projekts var tikt uzskatīts par mirušu sākot ar 2023. gada 15. jūniju.
Šis ir tvitera pavediens. No senākā uz svaigāko. Tvītu skaits: 10
Vai vakcinēšanās organizēšanu nevajag uzticēt tiem, kas organizēja Baltijas ceļu?
@laacz Šaubos vai toreiz vajadzēja arī asfaltu nogādāt un klāt punktā, tamdēļ nē, jo bij stipri vieglāks uzdevums. Vajadzēja tikai uz punktu nogādāt cilvēkus, kas ir tikai 1/2 no šodienas uzdevuma.
@JanisJanums Cilvēks ir tā pati vakcīna. Vieta - vakcinētājs. Tolaik nebija nedz mobilo telefonu, nedz visiem fiksētais :)
@laacz Nepiekritīšu - šodien vajag 2 komponentes - vakcīnu un cilvēku dabūt vienā vietā. Vakcinētājs - ceļa gabaliņš. Toreiz nebija tik daudz informācijas nesēju (mobilais telefons, FB/TW/DR/TG uc uzskatāmi katrs par atsevišķu). Bij pāris, kuriem bij daudz lielāks "reach".
@laacz Un galvenais - sabiedrības vēlme iesaistīties - nesalīdzināmos izmēros.
@JanisJanums 30% iedzīvotāju.
@JanisJanums Abas ir loģistikas komponentes.
@nestersk @DainaSvabe @JanisJanums @Kalniete Pat ar 30% situācija būtu BŪTISKI labāka nekā patlaban. https://www.npr.org/sections/health-shots/2021/02/18/967462483/how-herd-immunity-works-and-what-stands-in-its-way
@nestersk @DainaSvabe @JanisJanums @Kalniete Eventuāli tāpat gana daudzi iegūs īstermiņa imunitāti. Izslimojot vai vakcinējoties. Vakcinācija to palīdzētu sasniegt ātrāk. Vēl jau reti runājam par to, ka regulāri nāksies revakcinēties.
@nestersk @DainaSvabe @JanisJanums @Kalniete Par to mēs varam tikai spekulēt.