2/3 Ir gan problēma ar izvēlēto Leaflet spraudni - pārzīmējot tailus, tas no sākuma uzzīmē pa virsu, tad tikai likvidē iepriekš zīmēto. Tas rezultējas vizuālā rausteklītī, ja opacity nav 1.
Sakarā ar to, ka Twitter ir slēdzis bezmaksas piekļuves savam API, šis projekts var tikt uzskatīts par mirušu sākot ar 2023. gada 15. jūniju.
Šis ir tvitera pavediens. No senākā uz svaigāko. Tvītu skaits: 12
2/3 Ir gan problēma ar izvēlēto Leaflet spraudni - pārzīmējot tailus, tas no sākuma uzzīmē pa virsu, tad tikai likvidē iepriekš zīmēto. Tas rezultējas vizuālā rausteklītī, ja opacity nav 1.
1/3 Testa nolīkos beidzot nomigrēju vienu nelielu un vienkāršu (nav daudz elementu) ĢIS slāni iekšējā risinājumā no image/png uz application/vnd.mapbox-vector-tile (postgis fun). Failu ziņā megabaitu ziņā ieguvums ir 36x.
3/3 MVT arī izceļ neprecizitātes slāņos. Piemēram, ja poligoni pārklājas. Jāparotaļājas ar pašu izejas datu optimizāciju. Sen jau gribēju ar šito pabakstīties.
@laacz Kāpēc tu vienkārši neimportē datus mapboxā un nelieto no turienes?
@normis Iekšējā sistēma. Sensitīvi dati. Ņizzja.
@laacz offtopic, šis baiigi besī, praktiski visi normālie pakalpojumu sniedzēji iet uz mākoni, visi projektu pārvaldnieki utt. Beigās nāksies uzņēmumam piekāpties un sākt viņiem uzticēties, laikam
@normis Tāpēc es aktīvi savas kompetences ietvaros strādāju pie risinājuma, kurš ir moderns, vienkāršs, paplašināms un iekšienē.
4/3 Ja tailu izmērs ir tāds pats kā bildēm, tad rodas jauna problēma. PBF tiek vilkti caur XHR, kamēr PNG kā bildes. Un tur atšķiras paralēlo savienojumu skaits.
@laacz mapbox-gl-js nevar izmantot? leaflet vietā
@normis Man tad ir major refaktorings. Aplikācija ir nopietni piesieta leaflet api.
@normis Bet no sākuma jāuzmoko un jānotestē.
Šis eleganti risinās ar apakšdomēniem (sweet spot manam gridam ir pieci) {a,b,c,d,e}.tiles.app.lv. Frontenda performances kritums ar SVG rendereri gan tagad jūtams, aktīvi zūmojot. Canvas rendereris to salabo, bet pazūd interaktivitātes iespējas.