Periodika iOS App https://laacz.lv/2020/09/10/periodika-ios-app/
Sakarā ar to, ka Twitter ir slēdzis bezmaksas piekļuves savam API, šis projekts var tikt uzskatīts par mirušu sākot ar 2023. gada 15. jūniju.
Šis ir tvitera pavediens. No senākā uz svaigāko. Tvītu skaits: 15
Periodika iOS App https://laacz.lv/2020/09/10/periodika-ios-app/
@laacz CSSSSSSSS? http://02.lv/f/2020/09/10/cssssssss.png Runājot par pašu app, kāpēc privātuma politikā reklāmas? Apple patur tiesības ievietot tās vai kas?
@KirilsSolovjovs Nē. Bet, ja nu es izdomāju tās tur likt?
@laacz Tā asi izbrauci pāri Swift dārzam, uzreiz varu noteikt, kādās valodas visdrīzāk raksti, drīzāk jau tikai uzraugi :) izstrādes grūtības objektīvi nav viegla nedz iOS nedz Android, pie tam, fenomens 50/50. Ir lietas, kuras ātri izdari vienā platformā, bet otrā čakars, un otrādi.
@mamontovs Tad pasaki - kurās rakstu, kuras uzraugu :)
@laacz Php:) iespējams kādu Python, Ruby :)
@mamontovs Ir meli, lieli meli, statistika un tas, ko cilvēki secina no vienas rindkopas ;)
@laacz Kāda ir tava primārā ikdiena izmantota valoda?
@mamontovs Man nav tādas vienas, jo darba vajadzībām rakstīt daudz nav vajadzības. PHP un JS webam, Python/Go newebam (jau kādu gadu ir arī Rust).
@laacz Tā ir ikdienas realitātē :) visai normāli by the way pārslēgties starp Kotlin/Swift/C#/Typescript ;)
@mamontovs Es nesaprotu, kāpēc tev šķiet, ka apgalvoju, ka tss nav normāli :)
@mamontovs Es nesaprotu, kāpēc tev šķiet, ka apgalvoju, ka tss nav normāli :)ar ne web fromtendirm man sakars ir līdz šim reizi vai divas gadā. C# pamatā. Tagad arī swift. Reizi piecos iegriezos Android un tad bija java, tagad kotlin.
@laacz Neko neapgalvotu:) vairāk kā AI izveidoju tavu profilu :) principā visai precīzu :) sausais atlikums - bērni mācīties valodas, jo vairāk, jo labāk :)
@mamontovs Noteikti. Un to arī daru. Pie kam, jāpiebilst, ka pirmais amatiera iespaids rodas arī no learning curve stāvuma. Kad to dari ikdienā, tādas lietas vienkārši neatceries vai neievēro.