Sakarā ar to, ka Twitter ir slēdzis bezmaksas piekļuves savam API, šis projekts var tikt uzskatīts par mirušu sākot ar 2023. gada 15. jūniju.
Šis ir tvitera pavediens. No senākā uz svaigāko. Tvītu skaits: 21
@laacz Jumts nevajag?
@laacz @hronists tev ir bilde ar plēvi uz jumta? man kautkā tās strēmeles jumta pakšā mulsina...
@ernestsd @hronists Tās tur tāpēc, ka bija plānota pārkare, kuru otra ieinteresētā puse noraidīja. Nāks nost.
@ernestsd @hronists Galos? Būs teknē. Bet neesmu fans. Tas ir risinājums uz dažiem gadiem.
@laacz Kāpēc pa perimetru nav 3cm pukiks bet tikai deformacijas lente? Kreisaja sienā vertikālās šuves pukiks?
@ernestsd 1. Kam man tur puķiks? Pamats siltināts no ārpuses, būs arī pārlaidums ar fasādes vati. Plus ap pamatiem būs horizontālais siltinājums. 2. Putas. Pirms pamanīju, džeki neaizrāvās ar javu vertikālajās šuvēs.
@ernestsd @laacz Lieliski! Cilvēks dalās ar savu prieku, bet internetā kāds vienmēr būs gudrāks! :D
@krizdabz @ernestsd Ernests ir gudrāks, tik varbūt vajag saudzīgāk izteikties, kad kļūdas (ja tādas ir) vairs nevar labot :P
@krizdabz @laacz Zinot ka Kasparam mans blogs ir ne tikai bookmarkos bet bezmaz starting page, un ņemot vērā ka grīdu un pamatu mezgls apmuļļats atsevišķā ierakstā ar visu pamatojumu kāpēc uzskatu ka ir tiesības prasīt kāpēc izdarīts kā visiem.
@ernestsd @krizdabz Patiesībā, biju domājis puķiku, bet tad atnāca saspringtais grafiks, prombraukšana un visu neizdevās nokontrolēt.
@ProvincialisR @ernestsd 200mm
@laacz @ernestsd Daudz... Bet nu laikam tā vajag. Ja fibo vietā liktu gāzbetonu ,tad pietiktu ar kādiem 100 mm droši vien
@ProvincialisR @ernestsd Gāzbetons noteikti nebūtu 250mm :)
@laacz @ernestsd Vispār jāskatās cik tās siltināšanas prasības racionàlas. Ziemas paliek siltākas
@ProvincialisR @ernestsd Piemēram, Somijā patlaban spēkā esošās normas prasa, lai ārsienām U-value būtu vismaz 0.17. Siltinājuma izvēlē runa nav par noturību pret salu, bet gan par ēkas energoefektivitāti kopumā.
@ProvincialisR @ernestsd T.i. Tu nevis siltini māju, bet uzlabo ēkas energoefektivitāti, samazinot nepieciešamās enerģijas patēriņu, savas relatīvās izmaksas un arī ietekmi uz vidi. Energoefektivitātes prasības ir pirmām kārtām videi un sabiedrībai un tikai pēc tam pakārtoti indivīdam.